09198150087

بخش پشتیبانی

24 ساعت

شنبه تا پنج شنبه

021-44144030

تلفن تماس شرکت

ارسال فوری کارتن

ارسال 2 ساعته کارتن در تمام نقاط تهران

پرداخت امن

پرداخت به صورت آنلاین و کارت به کارت

ضمانت بازگشت پول

در صورت نارضایتی یا مرجوعی کالا

ضمانت اصل بودن کالا

عدم مغایرت کالا با جزئیات و تصاویر

اصول تولید و تیراژ کارتن

کارتن سازی و ساخت کارتن
کارتن سازی کارتن کات

اصول اولیه کارتن سازی نیازه ، هر برند و کارخانه تولید اجناس فیزیکی برای محافظت و حمل آسوده نیاز به تولید کارتن در تیراژ و ابعاد مختلف با کیفیت های متفاوت را دارد.

برای ساخت کارتن نیاز به ابعاد اولیه و اصولی با محاسبات دقیق را دارید که n تعداد از یک کالا با ابعاد معین در یک کارتن باید قرار بگیرد و با محاسبات ریاضی ابعاد اولیه کارتن بدست میاید .

در مرحله چاپ کارتن شما نیاز به کلیشه دارید ” کلیشه در اصطلاح چاپ ، تصویر یا نوشته ای که بر فلز یا چوب حک کنند و آن را بهنگام چاپ کردن کتاب ، مجله و غیره بکار برند”

ساخت کلیشه بسته به نوع و میزان کیفی هزینه جداگانه ایی دارد، کارتن کات چند کلیشه ساز به شما معرفی میکند تا در خرید کلیشه به همکاران کمک کرده باشد.

لازم به ذکر است چاپ کارتن جز لمینت و تصویری هزینه جداگانه ندارد و چاپ تا سه رنگ متنی رایگان میباشد که فقط نیاز به کلیشه اولیه دارد.

ساخت قالب در کارتن سازی

ساخت قالب کارتن سازی
قالب ساخت کارتن طرح دار

کارتن هایی با طرح و اشکال خاص اصولا نیاز به قالب اولیه دارند مثل قالب پیتزا که ابتدا با در نظر گرفتن ابعاد طرح قالب توسط قالب ساز آماده سپس با دریافت قالب تیراژ کارتن توسط کارتن سازی شروع میشود که ساخت قالب و طرح قالب هزینه ایی جداگانه دارد کارتن کات سه قالب ساز که کارشون مورد تایید میباشد رو به همکاران و مشتریان عزیز معرفی مینماید

نحوه سفارش و پرداخت ساخت کارتن

برای سفارش کارتن پس انجام مراحل و راهنمایی های لازم به مشتریان توسط کارتن کات هزینه های تولید و صورتحساب اولیه به مشتریان ارسال میگردد سپس برای شروع تیراژ نصف مبلغ سفارش به صورت نقدی و مابقی مبلغ مانده از صورتحساب زمان تحویل بار به حساب کارتن کات واریز میگردد لازم به ذکر است هزینه ارسال به عهده مشتری میباشد.

سفارش آنلاین کارتن سازی