ترانسپورت حمل بار زمینی به آسیا و اروپا

حمل بار به مقصد اروپا ازطریق راه های زمینی (ترانسپورت)

حمل بار از طریق راه های زمینی به مقصد اروپا توسط کامیون های مسقف چادری صورت میگیرد.که به دو صورت خورده بار یا گروپاژ (LCL) ویا کامیون دربست(FCL) صورت میگیرد.طول این کامیون ها حدود 13/60متراست و عرض وارتفاع آن ها حدود 2/50متر است وحجم قابل بارگیری 84 مترمکعب تا وزن 20 تن میباشد.

حمل زمینی بیشتر برای کشورهای همسایه ی غربی و شمال غربی نظیر (عراق،ترکیه،آذربایجان،ارمنستان،سوریه،لبنان،اردن،گرجستان) مناسب میباشد.و برای همسایه های شرقی و شمال شرقی نظیر (ترکمنستان،افغانستان،پاکستان،ازبکستان،تاجیکستان،قرقیزستان)مناسب میباشد.

همچنین بار هایی که مقصدی چون کشورهای اروپایی دارند ازطریق مرز بازرگان به ترکیه و ازترکیه به سایر کشورهای اروپایی ارسال میشوند که حدود 10الی15روز زمان میبرد.توجه داشته باشید که تمامی بارهایی که از ترکیه به مقصد اروپا در حرکت هستند باید توسط یکی از شرکت های ترکیه ایی بیمه شوند که شعب چند شرکت در ماکو فعالیت میکنند.

خدمات اتوبار4030 درجهت بارهای بین المللی

#بازدید و تعیین قیمت بسته بندی کامل اثاثیه شما متناسب با آخرین متدها و استاندارد های بین المللی توسط کارشناسان ما.

#تعیین شرایط حمل ونقل فریت بار به صورت (زمینی-هوایی-دریایی) و اعلام نرخ کتبی توسط اتوبار4030.

#بار ارسال شده تا لحظه ایی که در مقصد تخلیه کامل انجام شود درحال پیگیری و پشتیبانی ما میباشد.

#تمامی بار ها با گذر از هر مرزی توسط شکت های بیمه همان کشور بیمه بار میشوند.

 

نرخ ترانسپورت (حمل زمینی) به سایر کشورها

نرخ ترانسپورت (حمل زمینی) بستگی به شرایط بار از قبیله حجم و وزن آن دارد بطور مثال وزن بار شما 20 تن میباشد ولی حجم آن به اندازه نصف یک کامیون است در این حالت بار شما باید با نرخ یک کامیون کامل(FCL) جا به جا شود و همچنین بستگی به مقصد شما دارد بطور مثال مقصد شما عراق است و مقصد فرد دیگر مصر طبیعی است که نرخ مصر بالاتر از عراق باشد زیرا برای ارسال به مصر علاوه مسافت بیشتر باید از سه خط مرزی دیگر نیز عبور کند و مطابق شرایط و قوانین آن کشور ها اصول حمل و نقل رعایت شود. به همین دلیل برای دریافت نرخ باید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

منوی اصلی