نکات چیدمان|اثاثیه منزل

چیدمان اثاثیه منزل توسط اتوبار چلسی

اتوبار چلسی در جهت چیدمان اثاثیه منزل به صورت کاملا حرفه ایی چند هفته قبل از جا به جایی یک طراح جهت بازدید محیط مقصد ارسال میکند

سپس از کلیه اثاثیه دکوراتیو منزل شما بازدید میکند بر اساس آنچه که در اختیار دارد و آنچه میتواند در اختیار به گذارد منزل جدید شمارا طراحی میکند

نکات چیدمان اثاثیه منزل

 ابتدا لوازم ضروری مانند چاقو و ابزار آلات و سطل آشغال را آماده کنید تا بتوانید کارتن هارا باز کنید و لوازمی که نیاز به باز یا بسته کردن دارد را کامل کنید.

چیدمان را از وسایل بزرگتر شروع کنید ایتدا یخچال و ماشین لباس شویی و سایر اثاثیه بزرگ را از حالت بسته بندی خارج کرده و سپس در محل مشخص شده قرار دهید.

اولویت چیدمان وسایل اتاق پذیرایی میباشد زیرا حداقل چیدمان یک هفته طول میکشد و باید در ابتدا محلی برای استراحت خود و خانواده ایجاد کنید. 

کارتن ها را نسبت به موقعیت مشخص شده برروی برچسب تفکیک کنید و هر کدام را در موقغیت مربوط به خودش قرار دهید.

ابتدا کارتن های شکستنی را باز کنید و آن هارا پس از کشیدن دستمال و تمیز کردن در بوفه یا ویترین قرار دهید و جعبه های خالی را خارج از خانه قرار دهید.

* مهم ترین نکته در چیدمان از وسایل درشت به سمت وسایل ریز حرکت کنید به این ترتیب کارها با نظم خاصی پیش میرود و سرعت کار نیز بیشتر میشود.

 پس از باز کردن کارتن های مربوط به اشپزخانه و اتاق پذیرایی حالا نوبت چیدمان و نوع قرارگیری لوازم اتاق خواب میرسه که تایم بسیار زیادی میگیرد.

نرخ و هزینه چیدمان اثاثیه منزل

کلیه هزینه های چیدمان اثاثیه منزل پس از بازدید توسط طراح به صورت پیش فاکتور ارسال میگردد،پیش فاکتور ها امکان افزایش یا کاهش ده درصدی مبلغ را دارا خواهند بود.

منوی اصلی