نکات مشاوره ایی اسباب کشی منزل|اثاثیه منزل

نکات مشاوره ایی - اتوبار تهران 4030

(برنامه ریزی):

اگر برنامه ریزی نداشته باشید زمان و هزینه بیشتری نسبت به آنچه که پیش بینی کرده ایید بایدصرف کنید . فراموش نکنید یک برنامه محدود خیلی بهتر از بی برنامه بودنه.

(زمان بندی - بازسازی):

قبل از هرگونه عملی ابتدا باید روز اسباب کشی را تعیین کنید. اگر خانه جدید نیاز به تعمییرات یا حتی رنگ زدن یا مرمت کردن داشت قبل از جابه جایی به آن رسیدگی شود تا در هنگامی که اثاثیه چیده شده است مجبور به جمع کردن دوباره اثاثیه را نداشته باشید.

(تنظیمات الکتریکی):

اگر خانه ایی که میخواهید به آنجا نقل مکان کنید نو ساز باشد مطمعنن نباید از نظر کلید و پیریز و روشنایی مشکلی داشته باشد ولی در خانه های قدیمی تر این امکان وجود دارد و از طرفی سیم کشی یک خانه خالی از اثاث مطمعنن راحت تر است و از طرف دیگر برق کار ها ساعتی پول میگیرند در نتیجه بهتر است شما قبل از اثاث کشی به آن رسیدگی کنید تا برایتان مشکل به وجود نیاید.

(خرید لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی):

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه درشت منزل شما : (حبابدار،سلفون صنعتی،چسب،فوم) برای بسته بندی لوازم درشت ابتدا باید نقاط حساس وسیله را با ضربه گیر و فوم بپوشانید و سپس محل قرارگیری آن هارا با سلفون صنعتی حفظ کنید.

لوازم مورد نیازبرای بسته بندی وسایل خورده ریز: (کارتن،چسب،نخ،حبابدار) برای بسته بندی لوازم خورده ریز که قراره داخل کارتن قرار بگیرند ابتدا باید آن هارا ما بین حبابدار قرار داده و سپس داخل کارتن قرار دهید و برای محکم شدن جعبه از نخ و چسب استفاده کنید تا کارتن مقاومت خود را ازدست ندهد.

(بسته بندی):

بسته بندی لوازم و جمع و جور کردن آن یکی از مهمترین کارهایی است که باید به آن رسیدگی کنید در بسته بندی اثاثیه منزل ابتدا باید لوازم دور ریختنی و بی مصرف خانه خود را تو اولویت قرار دهید تا زمان شمارا در چیدمان و بسته بندی نگیرد . سپس باید لوازمی که حداقل استفاده از آن هارا دارید را بسته بندی کنید و در کارتن قرار دهید بطور مثال ظروف کریستالی داخل بوفه و ظروف پخت و پز البته یه چنتا از هر کدام نگه دارید تا رسیدن روز موعود بتوانید در خانه پخت و پذ کنید و غذا بخورید . و به همین ترتیب تا شب آخر کلیه لوازم را بسته بندی کنید تا در روز اثاث کشی دغدغه بسته بندی کردن لوازم خود را نداشته باشید.

(عوض کردن قفل درها):

امنیت خانه جدید از هر چیزی مهمتر است در نتیجه قبل از ورود به خانه جدید تمام قفل های ورودی منزل خود را عوض کرده زیرا ممکن است مالک قبلی کلید یدکی به دوستان یا حتی همسایه یا سرایدار ساختمان داده باشد و برای شما مشکل ساز شود که عقل حکم میکند برای امنیت بیشتر در روز اول تمام کلید ها عوض شود و تا چند روز پس از جا به جایی بدون اطلاع درب ساختمان را با آیفون باز نکنید.

منوی اصلی