• تلفن تماس: 02144144030      تلفن مدیریت : 09124259528      ساعت پاسخگویی: 7صبح الی 23  
  • آدرس : تهران،شهرزیبا،خیابان بلوار تعاون، فرساد شرقی

حساب کاربری شما

نکات مشاوره ایی اسباب کشی منزل|اثاثیه منزل

نکات مشاوره ایی - اتوبار تهران 4030

(برنامه ریزی):

اگر برنامه ریزی نداشته باشید زمان و هزینه بیشتری نسبت به آنچه که پیش بینی کرده ایید بایدصرف کنید . فراموش نکنید یک برنامه محدود خیلی بهتر از بی برنامه بودنه.

(زمان بندی - بازسازی):

قبل از هرگونه عملی ابتدا باید روز اسباب کشی را تعیین کنید. اگر خانه جدید نیاز به تعمییرات یا حتی رنگ زدن یا مرمت کردن داشت قبل از جابه جایی به آن رسیدگی شود تا در هنگامی که اثاثیه چیده شده است مجبور به جمع کردن دوباره اثاثیه را نداشته باشید.

(تنظیمات الکتریکی):

اگر خانه ایی که میخواهید به آنجا نقل مکان کنید نو ساز باشد مطمعنن نباید از نظر کلید و پیریز و روشنایی مشکلی داشته باشد ولی در خانه های قدیمی تر این امکان وجود دارد و از طرفی سیم کشی یک خانه خالی از اثاث مطمعنن راحت تر است و از طرف دیگر برق کار ها ساعتی پول میگیرند در نتیجه بهتر است شما قبل از اثاث کشی به آن رسیدگی کنید تا برایتان مشکل به وجود نیاید.

(خرید لوازم مورد نیاز برای اسباب کشی):

لوازم مورد نیاز برای بسته بندی اثاثیه درشت منزل شما : (حبابدار،سلفون صنعتی،چسب،فوم) برای بسته بندی لوازم درشت ابتدا باید نقاط حساس وسیله را با ضربه گیر و فوم بپوشانید و سپس محل قرارگیری آن هارا با سلفون صنعتی حفظ کنید.

لوازم مورد نیازبرای بسته بندی وسایل خورده ریز: (کارتن،چسب،نخ،حبابدار) برای بسته بندی لوازم خورده ریز که قراره داخل کارتن قرار بگیرند ابتدا باید آن هارا ما بین حبابدار قرار داده و سپس داخل کارتن قرار دهید و برای محکم شدن جعبه از نخ و چسب استفاده کنید تا کارتن مقاومت خود را ازدست ندهد.

(بسته بندی):

بسته بندی لوازم و جمع و جور کردن آن یکی از مهمترین کارهایی است که باید به آن رسیدگی کنید در بسته بندی اثاثیه منزل ابتدا باید لوازم دور ریختنی و بی مصرف خانه خود را تو اولویت قرار دهید تا زمان شمارا در چیدمان و بسته بندی نگیرد . سپس باید لوازمی که حداقل استفاده از آن هارا دارید را بسته بندی کنید و در کارتن قرار دهید بطور مثال ظروف کریستالی داخل بوفه و ظروف پخت و پز البته یه چنتا از هر کدام نگه دارید تا رسیدن روز موعود بتوانید در خانه پخت و پذ کنید و غذا بخورید . و به همین ترتیب تا شب آخر کلیه لوازم را بسته بندی کنید تا در روز اثاث کشی دغدغه بسته بندی کردن لوازم خود را نداشته باشید.

(عوض کردن قفل درها):

امنیت خانه جدید از هر چیزی مهمتر است در نتیجه قبل از ورود به خانه جدید تمام قفل های ورودی منزل خود را عوض کرده زیرا ممکن است مالک قبلی کلید یدکی به دوستان یا حتی همسایه یا سرایدار ساختمان داده باشد و برای شما مشکل ساز شود که عقل حکم میکند برای امنیت بیشتر در روز اول تمام کلید ها عوض شود و تا چند روز پس از جا به جایی بدون اطلاع درب ساختمان را با آیفون باز نکنید.

خدمات اتوبار باربری تهران چلسی

اتوبار،باربری،کارگو،بسته بندی،چیدمان
ارسال بار بین المللی

ارسال بار به تمام نقاط جهان با کارشناسی و انتخاب بهترین مسیر کوتاه ترین زمان وکمترین هزینه تا مقصد، ترخیص کالا از گمرکی 

حمل بار شهرستان|اسباب کشی شهرستان|باربری شهرستان

حمل بار به تمامی شهر و شهرستان های ایران با مناسب ترین قیمت و انواع ماشین های: کامیون،کامیونت،نیسان،وانت به همراه بیمه نامه و بارنامه دولتی انجام میپذیرد

اتوبار تهران باربری تهران

اتوبار باربری تهران چلسی درضمینه حمل بار(اسباب کشی) با سیستم مرکز هدایت در تمامی مناطق تهران با بهره گیری از انواع ماشین ها و کارگران حرفه ایی آماده خدمت رسانی به هموطنان میباشد

وانت بار|نیسان بار

اتوبار باربری تهران چلسی در ضمینه حمل بار خورده ریز توسط سیستم مرکز هدایت در تمامی مناطق تهران آماده ارسال انواع وانت پیکان و نیسان میباشد.

حمل وسایل سنگین

اتوبار چلسی باربری چلسی با کارگرانی حرفه ایی درضمینه حمل بار هرگونه وسیله سنگین وزن صنعتی و غیر صنعتی را به صورت کاملاا حرفه ایی و تضمینی جابه جا میکند

فروشگاه کارتن|فروش کارتن|فروش لوازم بسته بندی

فروش انواع کارتن های پنج لایه دوروکرافت خارجی جهت اسباب کشی،فروش انواع لوازم بسته بندی: حبابدار،انواع کاور،چسب،استرج با مناسب ترین قیمت در فروشگاه چلسی

touch_app
بسته بندی اثاثیه منزل
بسته بندی صفر تا صد اثاثیه منزل با کارتن و لوازم بسته بندی درجه یک متناسب با استاندارد های بین المللی فقط در تهران
بیشتر
thumb_up
بسته بندی لوازم ادارات
بسته بندی کلیه لوازم اداری با مناسب ترین قیمت به صورت کاملا حرفه ایی با لوازم بسته بندی درجه یک به همراه کارتن زونکن
بیشتر
pages
بسته بندی بین المللی
بسته بندی بار ارسالی به خارج از کشور متناسب با استاندارد های جهانی به صورت کاملا حرفه ایی متناسب با آخرین متد های روز
بیشتر
view_carousel
بسته بندی لوازم خاص
کلیه لوازم صنعتی با استفاده از مواد درجه یک به صورت کاملا تضمیینی توسط تیم اتوبار چلسی بسته بندی میگردد
بیشتر

فروشگاه آنلاین لوازم بسته بندی

اتوبار چلسی با طراحی فروشگاه انلاین پاسارگاد امکان سفارش و خرید انلاین را برای شما عزیزان فراهم کرده است
یک بسته بندی خوب میتواند مانع از آسیب های احتمالی چون خش خوردگی،شکستگی و کثیفی شود،بسته بندی توسط تیم ما یا همکاری خانوادگی؟
منوی اصلی