بسته بندی یخچال فریزر|بسته بندی یخچال ساید|حمل یخچال فریزر|حمل یخچال ساید

حمل بار و بسته بندی یخچال فریزر توسط اتوبار4030

با پیشرفت علم و تکنولوژی هرروزه زمان برای افراد خانواده رو به تنگ شدن است و از طرفی به علت این که در تمام جهان بانوان زیادی مشغول به کار هستند زمان کافی برای خرید مواد غذایی به صورت روزانه را ندارند به همین دلیل تمام ما یحتاج یک هفته خود و خانواده را در یک روز توسط آقایان خریداری میشود و در یخچال فریزر به صورت فرییز و خنک نگهداری میشود به همین منظور صنعتگران هرروزه درحال بزرگ کردن فضای داخل یخچال ها هستند.و این امر سبب شده تا حمل یخچال ها به دلیل بزرگی و سنگینی بسیار سخت تر از سایر وسایل منزل باشد و تمام این عوامل دست در دست یکدیگر داده اند تا موجب شوند بسته بندی یخچال در هنگام جا به جایی ضروری شود.جالب است بدانید اگر برروی یخچال شما کوچکترین فررفتگی و یا خط خوردگی به وجود بیاید بخاطر رنگ سفید و شفاف یخچال ها به وضوح قابل رویت میباشد.

نحوه بسته بندی یخچال ساید و طرح ساید توسط اتوبار4030

ابتدا در های یخچال توسط ابزار کار اتوبار4030 یا متخصص شرکت به صورت صحیح بازگردد،سپس هر در به صورت جدا گانه با بابل رپ(حبابدار) و استرج(سلفون)پوشانده میشود.

تمامی پیچ ها و قابهای بالای درب و زیر درب در حبابداری پوشانده شده و تحویل داده میشود،و در مرحله آخر دور تا دور بده یخچال با بابل رپ(حبابدار)واسترج(سلفون)پوشانده میشود.

نحوه حمل بار یخچال ساید و معمولی توسط اتوبار4030

اتوبار4030 با داشتن کارگرانی تعلیم دیده و ورزیده با آخرین متد های حمل بار در خدمت شماست،در هنگام حمل یخچال مراقب باشید پشت یخچال به سمت نرده ها باشد و نه جلوی یخچال.

#در هنگام بالا و پایین بردن بهترین روش کول کردن یخچال توسط کارگران ورزیده میباشد.

*فقط در صورت این که را پله فضای کافی را داشته باشد و در هنگام پایین اوردن کارگر به عقب حرکت کند.*در هنگام قرار دادن یخچال در کابین کمر و پهلوی یخچال به هیچ وجه برروی کانتین قرار نگیرد،در حالت بارچینی یخچال در انتهای کابین و صورت یخچال رو به موکت دیواره های کانتین قراربگیرد.

نکاتی در مورد حمل یخچال

#در هنگام اثاث کشی باید یک ساعت قبل از جا به جایی برق یخچال را بکشید،اگر درهنگام جا به جایی قصد شیتن یخچال را دارید پس از شستن آب داخل یخچال را خالی کنید

# در هنگام جا به جایی یخ های داخل یخ دوون را حتماا خالی کنید تا وسایل دیگر را خیس نکند،#پس از رسیدن به مقصد یخچال را پس از گذشت 2 الی 3 ساعت آن را به برق وصل کنید

*روغن درون یخچال در اثر اثاث کشی وارد لوله ها میگردکه در اثر اتصال برق در همان لحظه امکان سوختن موتور هست

منوی اصلی