بسته بندی سرویس خواب|بسته بندی تخت خواب|بسته بندی دراور

حمل و بسته بندی سرویس خواب|تخت خوابتوسط اتوبار4030

یکی از مهمترین قسمت های دیزاین دکوراسیون منزل مربوط به اتاق خواب بزرگسالان و کودکان میشود که قطعاا بیشترین سهم از این زیبایی به سرویس خواب میرسد. شاید برایتان جالب باشد که بیشتر پدر و مادر ها تمام تلاششان را میکنند تا سرویس خواب کودکشان بهترین و زیباترین نوع باشد و طبق علاقه فرزند آن را دیزاین میکنند بطور مثال فرزند پسری علاقه به تیم رئال مادرید دارد والدین سرویس خواب کودک و دکوراسیون آن را با عکس لوگو و بازیکنان رئال مادرید دیزاین میکنند به همین منظور جزو مهمترین اثاثیه منزل به شمار میرود برای این که آسیبی به آن نرسد باید آن را بسته بندی کنید. زیرا خانوم ها و کودکان حساسیت بسیار زیادی به سرویس خوابشان دارند.

نحوه بسته بندی سرویس خواب|تخت خواب توسط اتوبار4030

ابتدا تمام اجزاء تخت خواب را باز کرده تا حمل آن برای کارگران آسان شود و فشاری به تخت خواب وارد نشود،سپس تاج تخت خواب را با بابل رپ (حبابدار) پوشانده و برای حفظ آن برروی آن استرج(سلفون)میکشید.

حال قسمت پایین تخت خواب و کناره های تخت خواب را با حبابدار و سلفون به صورت تک تک میپوشانید.،و اگر کف تختی تخت خواب شما دارای کمک فنر بود برای این که آسیبی به آن وارد نشود باید کمک فنر آن را بازکنید

در این مرحله لوازم داخل دراور را خالی کرده و آن را با بابل رپ(حبابدار)و استرج(سلفون) بطور کامل میپوشانید،سپس آیینه را با حبابدار پوشانده و دور تا دور آن سلفون میکشید تا در حمل بار نشکند یا ترک بر ندارد.

حال ست آرایشی را ابتدا پایه ها و تمام بدنه آن را با حبابدار و سلفون میپوشانید و سپس پایه های آن را دوبله کاری میکنید،و در مرحله آخر پا تختی هارا به طور کامل با حبابدار و سلفون میپوشانید زیرا کوچکترین آسیبی زیبایی تخت خواب را میگیرد. 

نحوه حمل سرویس خواب توسط کارگران اتوبار چلسی

#در هنگام حمل اجزاء تخت خواب مراقب باشید کوچکترین آسیبی در اثر چرخش در پله به آن وارد نشود،در هنگام حمل ست آرایشی نقطه ضعف آن پایه های بلند آن است از پایه ها نگیرید ممکن است یشکند،زمان حمل دراور حتماا حواستان باشد داخل آن خالی باشد زیرا وسایل داخل آن ممکن است به بدنه فشار بیاورد.

 اتوبار باربری تهران چلسی

متخصص در حمل بار و بسته بندی انواع سرویس خواب در تمامی نقاط تهران به صورت شبانه روزی.

حمل بار و بسته بندی سرویس خواب کودک،حمل بار و بسته بندی سرویس خواب عروس

حمل بار و بسته بندی تخت خواب کودک،حمل بار و بسته بندی تخت خواب عروس

منوی اصلی