بسته بندی مبلمان راحتی و استیل

حمل و بسته بندی مبلمان در تمام نقاط تهران

مبلمان علاوه بر زیبایی و تاثیر بسیار زیادی که بر روی زیبا جلوه دادن دکوراسیون منزل شما دارد از نظر مالی نیز ارزش بسیار زیادی را داراست. به همین منظور در هنگام حمل بار باید آن را بسته بندی کنید تا کوچکترین آسیبی به آن وارد نشود بطور مثال پارچه مبلمان بسیار پر اهمیت است و نباید روی آن کثیف یا دچار خراشیدگی شود که بایک بسته بندی اصولی میتوان مانع از هرگونه آسیب دیدگی به آن شوید.

نحوه بسته بندی مبلمان-بسته بندی مبل استیل

#ابتدا قسمت های چوبی مبل استیل را از تاج تا دسته هارا با بابل رپ میپوشانید،سپس تک تک پایه های مبل را با بابل رپ پوشانده و دور آن چسب میزنید.

و در مرحله آخر بر روی دور تا دور مبل به صورت دولایه استرج رپ کشیده میشود*از سلفون های غذا برای بسته بندی مبلمان استفاده نکنید،کوچکترین تاثییری ندارد* 

نحوه حمل مبلمان-حمل مبل استیل و راحتی

#در هنگام جا به جایی مبلمان مراقب برخورد مبل با دیوار و سایر وسایل باشید،هنگام حمل مبل از گرفتن پایه های مبل در هر شرایطی خودداری کنید.

#در هنگام قرار گرفتن مبل در کابین مراقب نحوه گذاشتن مبل در کابین باشید،بهتر است مبلمان خود را بسته یندی کنید یا حداقل با پارچه روی آن بپوشانید. 

نحوه بسته بندی مبلمان-مبل راحتی

#ابتدا تمام پایه های مبل را با بابل رپ(حبابدار) بپوشانید تا آسیبی نبیند،اگر مبل راحتی شما قسمتی چوبی داشت آن را نیز با حبابدار بپوشانید.

و در مرحله آخر دور تا دور مبلمان را با سه لایه استرج(سلفون)بپوشانید تا در زمان حمل نه دچار کثیفی یا خشخوردگی شود. 

نکاتی در مورد کثیف شدن مبلمان:

در بعضی موارد لکه هایی برروی مبلمان بوجود می آید که به سختی پاک میشوند در چنین شرایطی ابتدا تلاش کنید نوع لکه به وجود آمده را بفهمید(حاصل از روغن یا مواد غذایی و...) سپس بفکر از بیین بردن آن باشید زیرا ندانسته ممکن است سبب پخش شدن کثیفی برروی پارچه شوید و در نهایت اگر لکه پاک نشود به فکر تغییر مبل نباشید با هزینه کمتری میتوان پارچه مبل را بطور کامل تعویض کرد.

 

منوی اصلی